Укр Рус
Електронна черга Пошук сертифікату
Захищені носії
АЦСК «Україна»
Про ЕП
Придбати ЕП
Підтримка користувачів
Контакти

Комплект документів


Шановні клієнти! 

Увага! Від 07.11.2018 року кваліфікований електронний підпис (ЕП) можна отримати ЛИШЕ за особистої присутності підписанта.

Якщо термін дії Ваших дійсних сертифікатів електронного підпису ще не закінчився і змін у даних, які є в сертифікатах не відбулось, то в програмі M.E.Doc та веб-сервісі СОТА є автопродовження сертифікатів всіх кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг.

Звертаємо Вашу увагу на те, що наведений нижче перелік документів є ОБОВ'ЯЗКОВИМ для отримання ЕП. Наявність ПОВНОГО КОМПЛЕКТУ перерахованих нижче документів - це ОБОВ'ЯЗКОВА вимога діючого законодавства України.

Тільки за наявності ВСІХ необхідних документів співробітники ТОВ “ЦСК «Україна» мають право видати Вам сертифікат ключа ЕП та надати Вам можливість користуватися перевагами електронного документообміну.

Для отримання сертифікатів, в залежності від заявника, необхідно подати такі комплекти документів:

- Юридична особа

- Відокремлений підрозділ (філія, представництво) юридичної особи

- Фізична особа-підприємець

- Фізична особа

- Приватний нотаріус

- Адвокат

- Договір про спільну діяльність

- Структурний підрозділ (юридичної особи або відокремленого підрозділу (філії, представництва) юридичної особи)

- Для податкових накладних

Хочете зекономити час та не їхати до кваліфікованого надавача з комплектом документів? Замовляйте виїзд фахівця в Києві для видачі електронних підписів безпосередньо до Вашого офісу!

Замовити виїзд

ТОВ “ЦСК «Україна» не надає послуги ЕП підприємствам, що зареєстровані на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Про АЦСК «Україна» | Придбати ЕЦП | Захищені носії | Контакти