Укр Рус
Електронна черга Пошук сертифікату
Захищені носії
АЦСК «Україна»
Про ЕП
Придбати ЕП
Підтримка користувачів
Контакти

Комплект документів для юридичних осіб


Шановні клієнти!

Увага! Від 07.11.2018 року кваліфікований електронний підпис (ЕП) можна отримати ЛИШЕ за особистої присутності підписанта.

Будь ласка, уважно ознайомтеся з переліком необхідних документів, щоб уникнути помилок та необхідності повторного відвідування кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг через неправильно оформлений комплект документів!

Якщо Ваше підприємство прийняло рішення працювати без печатки, тоді документи завіряються тільки підписом керівника (уповноваженої особи). Якщо Ви використовуєте у своїй діяльності печатку, всі документи повинні бути засвідчені підписом керівника (уповноваженої особи) та печаткою.

Особи, які оформлюють сертифікати ЕП для юридичної особи, обов’язково повинна мати при собі:

Паспорт громадянина України (тільки оригінал) або інший документ, що його замінює:

  • закордонний паспорт,
  • тимчасове посвідчення громадянина України,
  • посвідка на проживання особи, яка мешкає в Україні (тимчасова або безстрокова),
  • національний паспорт іноземця з перекладом на українську мову, засвідчений нотаріусом чи бюро перекладів,
  • посвідчення біженця;

Оригінал (або нотаріально завірену копію) Статуту юридичної особи або Положення (юридичні особи, що зареєструвалися/внесли зміни до установчих документів, після 01.01.2016 року не мають установчих документів в паперовому вигляді, тому мають надати лист "Опис" з кодом дозволу перевірки установчих документів на веб сайті Міністерства Юстиції України);

USB флеш-накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій);

ВАЖЛИВО! Копії нижче наведених документів завіряються підписом керівника та печаткою організації на кожній сторінці. Підпис має відповідати прикладу підпису в паспорті. (Дивитись приклади завірення документів)

Документи, необхідні для отримання сертифікатів (залишаються в центрі сертифікації):

Договір про надання послуг ЕП - в двох примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕП (в паперовому вигляді) - в одному примірнику;

Копія документа, що підтверджує державну реєстрацію:

  • або копія свідоцтва про державну реєстрацію;
  • або копія виписки з ЄДР;
  • або копія витягу з ЄДР.

Копії документів про призначення на посаду кожної особи, на підпис якої отримується сертифікат (керівника, головного бухгалтера, співробітника):

  • або копія наказу про призначення;
  • або копія протоколу засідання Загальних Зборів.

Зверніть увагу! Копії паспортів та ідентифікаційних кодів завіряє тільки їх власник. Підпис має відповідати прикладу підпису в паспорті (Дивитись приклади завірення документів)

Копії паспортів громадян України (1 – 6 сторінки) кожної особи, на підпис якої отримується сертифікат (керівника, головного бухгалтера, співробітника) або інший документ, що його замінює;

Копії довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів кожної особи, на підпис якої отримується сертифікат (керівника, головного бухгалтера, співробітника);

Заявки на формування кваліфікованих сертифікатів ЕП кожної особи, на підпис якої отримується сертифікат (керівника, головного бухгалтера, співробітника), які були сформовані в програмі M.E.Doc або веб-сервісі СОТА. Заявки необхідно надати і в електронному (в форматі .РСК на змінному носії), і в паперовому вигляді. Керівник підписує заявку на свій підпис та заявку на печатку, головний бухгалтер підписує заявку на свій підпис і т.д.;

Довіреність - у випадку, коли співробітник юридичної особи буде отримувати тільки власний кваліфікований сертифікат від іменні юридичної особи.

Платіжне доручення;

ВАЖЛИВО! Приймаються тільки якісні копії всіх документів (чіткі фото та читабельний текст).

Хочете зекономити час та не їхати до кваліфікованого надавача з комплектом документів? Замовляйте виїзд фахівця в Києві для видачі електронних підписів безпосередньо до Вашого офісу!

Замовити виїзд

Про АЦСК «Україна» | Придбати ЕЦП | Захищені носії | Контакти