Укр Рус
Електронна черга Пошук сертифікату
Захищені носії
АЦСК «Україна»
Про ЕП
Придбати ЕП
Підтримка користувачів
Контакти

СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ (ФІЛІЯ, ПРЕДСТАВНИЦТВО) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ


Це підрозділ, що не має статусу юридичної особи й відомості про нього не включаються до ЄДРПОУ. Тому він не має свого ідентифікаційного коду, а використовує ЄДРПОУ відокремленого підрозділу (філії, представництва) юридичною особи, структурним підрозділом якої являється. Проте діє на підставі Положення про структурний підрозділ відокремленого підрозділу (філії, представництва)юридичної особи, в якому вказане найменування та адреса місцезнаходження.

Структурний підрозділ відокремленого підрозділу (філії, представництва) юридичної особи: далі - СП відокремленого підрозділу юридичної особи.

Увага! Від 07.11.2018 року кваліфікований електронний підпис (ЕП) можна отримати ЛИШЕ за особистої присутності підписанта.

Якщо термін дії Ваших дійсних сертифікатів електронного підпису ще не закінчився і змін у даних, які є в сертифікатах не відбулось, то в програмі M.E.Doc та веб-сервісі СОТА є автопродовження сертифікатів всіх кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг.

За сертифікатами ЕП для СП відокремленого підрозділу юридичної особи в ТОВ «ЦСК «Україна» звертається керівник або його представник за довіреністю, у разі, якщо представник СП відокремленого підрозділу юридичної особи буде отримувати тільки власний кваліфікований сертифікат від імені СП відокремленого підрозділу юридичної особи.

Для отримання сертифікатів при собі необхідно мати:

  паспорт громадянина України або інший документ, що його замінює (для встановлення особи);

  оригінал Положення про СП відокремленого підрозділ юридичної особи або його нотаріально засвідчена копія та копія сторінки, що містить інформацію про найменування та адресу місцезнаходження (після ознайомлення з оригіналом, АР засвідчує копію такої сторінки);

  заповнений, підписаний керівником та скріплений печаткою СП відокремленого підрозділу юридичної особи Договір про надання послуг ЕП - в двох примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕП (у паперовому вигляді) - в одному примірнику;

  копію довідки з ЄДРПОУ (з Управління статистики) відокремленого підрозділ юридичної особи, до якої відноситься СП засвідчену:

 • або підписом керівника та печаткою СП відокремленого підрозділу юридичної особи (копія засвідчується з обох сторін);
 • або нотаріусом;
 • або її оригінал та звичайна копія (після ознайомлення з оригіналом (або нотаріально посвідченою копією) адміністратор реєстрації засвідчує цю копію з обох сторін своїм підписом та скріплює печаткою ТОВ «ЦСК «Україна»).

  копії документів про призначення на посаду кожного з підписувачів (наприклад: для керівника - наказ про призначення чи довіреність, для головного бухгалтера - наказ про призначення), засвідчені:

 • або підписом керівника та печаткою СП відокремленого підрозділу юридичної особи(потрібно засвідчувати кожну сторінку копії, на якій є текст);
 • або нотаріусом.

  копії паспортів громадян України (1 – 6 сторінки) або інших документів, що їх замінюють, кожного з підписувачів (приймаються тільки якісні копії: чіткі фото та читабельний текст), засвідчені:

 • або підписами їх власників;
 • або нотаріусом.

  копії довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів кожного з підписувачів (приймаються тільки якісні копії: чіткі та читабельні, без виправлень), засвідчені:

 • або підписами їх власників;
 • або нотаріусом.

  заявки на формування посилених сертифікатів ЕП кожного з підписувачів, які були сформовані в системі «M.E.Doc» в електронному (.РСК) і паперовому вигляді (заповнені, перевірені, підписані відповідними підписувачами:

 • заявку на печатку підписує - керівник та скріплює печаткою СП відокремленого підрозділу юридичної особи (якщо формується печатка, «мокрий» відбиток якої відсутній на наданих в ТОВ «ЦСК «Україна» документах);
 • заявку на сертифікат шифрування - підписує керівник;
 • заявку на підпис керівника - підписує керівник;
 • заявку на підпис головного бухгалтера - підписує головний бухгалтер).

  Довіреність - у разі, якщо співробітник буде отримувати тільки власний кваліфікований сертифікат від імені СП відокремленого підрозділу юридичної особи.

*Довіреність має бути підписана керівником і скріплена печаткою.

  платіжне доручення.

USB флеш-накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій);

 

Про АЦСК «Україна» | Придбати ЕЦП | Захищені носії | Контакти