Укр Рус
Електронна черга Пошук сертифікату
Захищені носії
АЦСК «Україна»
Про ЕП
Придбати ЕП
Підтримка користувачів
Контакти

Документи, за якими встановлюється особа


Встановлення представника здійснюється за його паспортом або іншим документом, який посвідчує особу, відповідно до законодавства України. (абз.2 п.5.2.2 Регламенту):

паспортом громадянина України;

До паспортної книжечки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку вклеюються нові фотокартки, що відповідають його вікові. Паспорт, в якому не вклеєні такі фотокартки при досягненні його власником зазначеного віку, вважається недійсним. Строк дії паспорту безстроковий (абз.2 п.8 Постанова ВР України № 2503-XII 26.06.1992 р.)

паспортом громадянина України для виїзду за кордон;

Строк дії 10 років (в документі зазначається конкретна дата).

тимчасовим посвідченням громадянина України;

Тимчасове посвідчення видається на строк до 2 років. (п.3 Постанови КМ України №1111 від 17.07.2003 р.)

посвідкою на проживання особи, яка мешкає в Україні (тимчасовою або безстроковою);

Посвідка на тимчасове проживання видається строком до одного року з можливістю його продовження щоразу на один рік на підставі заяви іноземця чи особи без громадянства. 

Строк дії посвідки на постійне проживання не обмежується. Посвідка на постійне проживання підлягає обміну в разі досягнення особою 25- і 45-річного віку. Постанова Кабінету Міністрів України від 28.03.2012 року №251. 

національним паспортом іноземця та його перекладом на українську мову, засвідченим нотаріусом чи бюро перекладів (строк дії або на зазначений у документі строк, або безстрокові);

посвідченням біженця.

Документи, в яких закінчився строк дії або не вклеєне фото (не видано нову посвідку на проживання) при досягненні відповідного віку, є НЕДІЙСНИМИ!

АЦСК «Україна» не видає сертифікати за недійсними документами!

Про АЦСК «Україна» | Придбати ЕЦП | Захищені носії | Контакти