Укр Рус
Електронна черга Пошук сертифікату
Захищені носії
АЦСК «Україна»
Про ЕП
Придбати ЕП
Підтримка користувачів
Контакти

Хто крім директора може засвідчувати копії документів про призначення на посаду?


1. Якщо копії документів про призначення, що необхідні для отримання сертифікатів по кожному з підписувачів підписала посадова особа – не підписувач без довіреності (наприклад, якщо наказ про призначення засвідчив відділ кадрів замість директора), необхідно додати до комплекту документів на отримання сертифікатів: 

- копії документів про призначення на посаду, особи, що засвідчила копії документів підписувачів,  засвідчену заявником (підписом та печаткою).

2. Якщо копії документів про призначення, що необхідні для отримання сертифікатів по кожному з підписувачів підписала посадова особа – не підписувач без довіреності (наприклад, якщо наказ про призначення засвідчив заступник директора або секретар замість директора), необхідно додати до комплекту документів на отримання сертифікатів: 

- копії документів, що підтверджують повноваження цієї посадової особи на засвідчення копій таких документів, засвідчені заявником (підписом та печаткою). Наприклад, довіреності по підприємству, установі чи організації, або посадова інструкція, в якій вказані такі повноваження відносно цієї посадової особи.

- копії документів про призначення на посаду, особи, що засвідчила копії документів підписувачів,  засвідчену заявником (підписом та печаткою).

Про АЦСК «Україна» | Придбати ЕЦП | Захищені носії | Контакти