Увага: остерігайтеся шахраїв!

Останнім часом збільшилася кількість випадків викрадення коштів податкового кредиту підприємств! Шахраї маніпулюють сумами відшкодування ПДВ, реєструючи фальшиві податкові накладні, що може призвести до значних фінансових втрат.

Тому розробники «M.E.Doc», «СОТА» та АЦСК «Україна», піклуючись про своїх користувачів, роблять все можливе для збереження Ваших коштів та ділової репутації. Зокрема:

  • В АЦСК «Україна» змінено процедуру скасування / блокування сертифікатів ЕП за заявою у паперовому вигляді. Ознайомтеся детальніше із діючим порядком скасування, блокування та поновлення сертифікатів за посиланням.
  • В програмі «M.E.Doc» та веб-сервісі «СОТА» введено постійну перевірку статусів сертифікатів ЕП. Відтепер програмне забезпечення повідомлятиме про будь-які зміни у статусах Ваших сертифікатів, виданих АЦСК «Україна».

З огляду на вищевказане закликаємо клієнтів:

  • Будьте пильними! Зберігайте паролі від своїх сертифікатів у надійному місці та не надавайте доступ до них третім особам!
  • В разі, якщо Ви отримали повідомлення в «M.E.Doc» або «СОТА» про зміну статусу сертифікатів, які Ви не здійснювали, – одразу телефонуйте до технічної підтримки АЦСК «Україна»: +38 044 206 72 31.

Ми дбаємо про Ваш захист та бажаємо приємної роботи!