Укр Рус
Электронная очередь Поиск сертификата
Защищенные носители
АЦСК «Украина»
Про ЭП
Приобрести ЭП
Поддержка пользователей
Контакты

Комплект документов для отдельного подразделения юридического лица


ЗАЯВНИК - ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ (ФІЛІЯ, ПРЕДСТАВНИЦТВО) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Встановлення відокремленого підрозділу (філії, представництва) юридичної особи здійснюється за його установчими документами: Положенням про нього - оригіналом або нотаріально завіреною копією. Встановлення представника відокремленого підрозділу юридичної особи здійснюється за паспортом громадянина України або іншими документами, що його замінюють.

Внимание! С 07.11.2018 года квалифицированную электронную подпись (ЭП) можно получить ТОЛЬКО при личном присутствии подписанта.

Если срок действия Ваших действительных сертификатов электронной подписи еще не закончился и изменений в данных, полученных в сертификатах не произошло, то в программе M.E.Doc и веб-сервисе СОТА есть автопродление сертификатов всех квалифицированных поставщиков электронных доверительных услуг.

Для отримання сертифікатів при собі необхідно мати:

  паспорт громадянина України або інший документ, що його замінює (для встановлення особи);

  оригінал або нотаріально засвідчену копію установчого документа — Положення про відокремлений підрозділ;

  заповнений, підписаний керівником і скріплений печаткою відокремленого підрозділу юридичної особи Договір про надання послуг ЕП - в двох примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕП (в паперовому вигляді), - в одному примірнику;

  копію довідки з ЄДРПОУ (з Управління статистики) або копію витягу з ЄДР, або копію виписки з ЄДР, або відомості чи витяг з ЄДРПОУ засвідчену:

 • або підписом керівника і печаткою відокремленого підрозділу юридичної особи (копія засвідчується з обох сторін),
 • або нотаріусом,
 • або оригінал та звичайну копію (після ознайомлення з оригіналом (або нотаріально посвідченою копією) адміністратор засвідчує цю копію з обох сторін своїм підписом та скріплює печаткою ТОВ «ЦСК «Україна» ).

  копії документів про призначення на посаду кожного з підписувачів (наприклад: для керівника - доручення, видане виконавчим органом юридичної особи, для бухгалтера – наказ про призначення), засвідчені:

 • або підписом керівника і печаткою відокремленого підрозділу юридичної особи (потрібно засвідчувати кожну сторінку копії, на якій є текст);
 • або нотаріусом.

  копії паспортів громадян України (1 - 6 сторінки) або інших документів, що їх замінюють, кожного з підписувачів (приймаються тільки якісні копії: чіткі фото та читабельний текст), засвідчені:

 • або підписами їх власників;
 • або нотаріусом.

  копії довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів кожного з підписувачів (приймаються тільки якісні копії: чіткі та читабельні, без виправлень), засвідчені:

 • або підписами їх власників;
 • або нотаріусом.

  Заявки на формирование квалифицированных сертификатов ЭП каждого из подписантов, которые были сформированы в программе MEDoc или веб-сервисе СОТА в электронном (.РСК ) и бумажном виде (заполненные, проверенные, подписанные соответствующими подписантами:

 • заявку на печатку підписує керівник відокремленого підрозділу і скріплює печаткою відокремленого підрозділу юридичної особи (якщо формується печатка, «мокрий» відбиток якої відсутній на наданих в ТОВ «ЦСК «Україна» документах);
 • заявку на сертифікат шифрування підписує керівник;
 • заявку на підпис керівника підписує керівник;
 • заявку на підпис головного бухгалтера підписує головний бухгалтер.

  Доверенность - в случае, если сотрудник обособленного подразделения юридического лица будет получать только собственный квалифицированный сертификат от имени обособленного подразделения.

  Платіжне доручення;

USB флеш-накопичувач або захищений носій (для кожного сертифікату використовується окремий захищений носій);

 

Хотите сэкономить время и не ехать к квалифицированному поставщику с комплектом документов? Заказывайте выезд специалиста в Киеве для выдачи электронных подписей непосредственно в Ваш офис!

Заказать выезд

Про АЦСК «Украина» | Приобрести ЭЦП | Защищенные носители | Контакты