Як скасувати сертифікат через програму M.E.Doc?

Відповідно до ст. 25 ЗУ “Про електронні довірчі послуги” та п.4.2.6 Регламенту КНЕДП “Україна” змінити статус сертифіката може тільки власник цього сертифіката. Для того, щоб виконати скасування сертифіката у програмі M.E.Doc необхідний доступ до секретних ключів та пароль до них. У випадку, якщо ви втратили секретні ключі або забули пароль, скористайтеся іншими способами скасування сертифіката.

Для того, щоб скасувати сертифікати у програмі M.E.Doc виконайте такі дії:

1. Перейдіть за шляхом:  Головне меню — Адміністрування — Сертифікати — Встановлені сертифікати. У вкладці Встановлені сертифікати оберіть, які саме сертифікати необхідно скасувати та через контекстне меню оберіть Скасувати.

скасування сертифікатів в медок

2. Відкриється лист на скасування сертифіката, заповніть його за необхідністю, та через Наступні дії перевірте документ.

скасування сертифікатів в медок

3. Далі оберіть функцію Передати документ на підпис. З'явиться стандартне вікно підписання, у якому власник сертифіката має вести пароль до секретного ключа.

скасування сертифікатів в медок

4. Після підписання документа оберіть функцію Відправити у контролюючий орган.Відкриється вікно з вибором адресата, натисніть кнопку ОК