Як відбувається генерація ключа у CloudKey?

CloudKey — це сучасна технологія «хмарного» зберігання особистих ключів електронного підпису у провайдера довірчих послуг КНЕДП «ЦСК «Україна» всередині криптомодуля. 

Перед тим як розпочати генерацію особистого ключа у хмарне сховище, необхідно обов’язково здійснити оплату відповідно до прайсу, а далі виконати наступні кроки:  

Крок 1.  Увійдіть до розділу Адміністрування — Сертифікати. У цьому розділі перейдіть у меню Заявки на сертифікат та оберіть Файл — Сформувати заявки.

генерація ключа в клаудкей

Крок 2. У вікні “Формування заявок на сертифікат” оберіть “Сформувати нові сертифікати” і перевірте дані організації, вони автоматично заповнюються інформацією з Картки підприємства. Далі заповніть ПІБ та Телефон контактної особи, у полі Парольний діалог — слово чи словосполучення, для блокування сертифікатів телефоном, після натисність Далі.

генерація ключа в клаудкей

Крок 3. У відкритому вікні оберіть типи сертифікатів, для яких необхідно створити заявки.

Поле ЄДДР (Єдиний державний демографічний реєстр) можете заповнити вручну, натиснувши в ньому лівою кнопкою миші (поле заповнюється значенням з ID-паспорта або біометричного паспорта).
Поля ЄДРПОУ, Назва організації/ПІБ, e-mail – обов'язкові для заповнення. Заповнивши усі поля, натисніть кнопку Далі.

генерація ключа в клаудкей

Крок 4. У відкритому вікні Генерація секретного ключа оберіть спосіб зберігання секретного ключа — CloudKey:

Зверніть увагу! Пароль має містити від 8 знаків, включно зі знаками мінімум трьох категорій: великі букви, малі букви, цифри, символи.

генерація ключа в клаудкей

Введіть пароль та оберіть Каталог для збереження заявки , натисніть ОК. 

Далі необхідно підтвердити ваш контактний номер телефону. На вказаний телефон надійде повідомлення з кодом, введіть його у відповідне поле та натисніть Підтвердити телефон.

генерація ключа в клаудкей

Програма повідомить про успішне збереження.

генерація ключа в клаудкей

Файл секретного ключа записується у криптомодуль ІІТ Гряда-301, що розміщений у провайдера ТОВ «ЦСК «Україна», файл заявки «*.PCK»  потрібно надати до центру  АЦСК "Україна".
Генерацію заявки та секретного ключа повторюємо для кожного підписувача окремо.

Крок 5.  Друкуємо заявки.

генерація ключа в клаудкей

Після закриття вікна Друк заявок, згенеровані заявки будуть показані у таблиці розділу Заявки на сертифікат. Файли заявок будуть завжди доступні для перегляду, експорту та друку.

Далі Вам необхідно звернутися до найближчої крамниці електронних послуг "Твій час" з необхідним комплектом документів для отримання сертифіката.