Як згенерувати секретний ключ на захищений носій в програмі M.E.Doc?

1. Для початку, сформуйте заявку на посилений сертифікат. Для цього увійдіть в розділ Адміністрування – Сертифікати – Заявка на сертифікати та оберіть Файл – Сформувати заявку.

2. У вікні Формування заявок на сертифікат перевіряємо дані організації, вони автоматично заповнюються даними з Картки підприємства та заповнюємо ПІБ, Телефон та Парольний діалог - слово чи словосполучення, для блокування сертифікатів в телефонному режимі, після натискаємо Далі.

3. У відкритому вікні обираємо типи сертифікатів, для яких потрібно створити заявки.


Поле ЄДДР (Єдиний державний демографічний реєстр) можете заповнити вручну, натиснувши в ньому лівою кнопкою миші (поле заповнюється значенням з ID-паспорта або біометричного паспорта).
Поля ЄДРПОУ, Назва організації/ПІБ, E-Мail – обов'язкові для заповнення. Заповнивши усі поля натисніть кнопку Далі.

4. У відкритому вікні Генерація секретного ключа обираємо спосіб зберігання секретного ключа:

Під’єднуємо захищений носій до комп'ютера та обираємо його в меню. У полі Пароль носія вводимо пароль доступу до нього та обираємо Каталог для збереження заявки та натискаємо ОК.

УВАГА! За замовчуванням пароль для захищених носіїв від виробника ТОВ «АВТОР» стандартний 12345678. При генерації секретного ключа на новий носій необхідно вводити саме його. Стандартний пароль ви можете змінити або після генерації секретних ключів, або до генерації.

Якщо ви використовуєте захищений носій Алмаз-1К від виробника АТ “ІІТ” вам необхідно виконати ініціалізацію носія і тільки після цього здійснювати генерацію ключа.

5. Програма повідомить про успішне збереження секретного ключа на захищений носій та заявки на отримання сертифікату за вказаним шляхом.

Далі Вам необхідно роздрукувати файли заявок та з необхідним комплектом документів звернутися в ЦСК "Україна".

На нашому офіційному YouTube каналі є відеоінструкція.